VIDEI DRAUDZĪGI VIENREIZLIETOJAMIE TRAUKI

PROMO Cash&Carry atradoms plašs vienreizlietojamo trauku klāsts. Šie trauki ir ne tikai videi draudzīgi, bet arī mūsdienīgi un gaumīgi.

Trauki ir karstuma un aukstuma izturīgi, ar hermētiski noslēgtiem vākiem, kas nepieļauj škidrumu noplūdes un aromātu izplatīšanos.

Vienreizlietojamo trauku ražošanai tiek izmantoti bioloģiski noārdāmi materiāli.

Veidojot mūsdienīgus vienreizlietojamos traukus, ražotāji patur prātā, ka ražošanā izmantotajām izejvielām jābūt organiskām, drošām un pārstrādājamām.

  • PALMU LAPAS - vienreizlietojamus traukus gatavo no sausām, dabiski nokritušām palmu lapām, kuras savāc, mazgā un pārvērš par lieliska izskata traukiem. No palmu lapām izgatavotie šķīvji izskatās eleganti un, pats galvenais, tos var kompostēt.
  • CUKURNIEDRES – cukurniedru atlikumi pēc ražas novākšanas līdz šim tika uzskatīti par nevērtīgiem, taču vienreizlietojamo trauku ražotāji atrada tiem pielietojumu. Izmantojot cukurniedru šķiedru (CP), ražotāji izveidoja 100% sadalāmus un kompostējamus traukus.
  • BAMBUSS – visātrāk augošais augs uz zemes, kam nav nepieciešams daudz ūdens un ķīmisko mēslojumu. Bambuss ir kļuvis par vienu no populārākajiem materiāliem mūsdienīgu, izturīgu vienreizlietojamo trauku izgatavošanā. Vissvarīgākais ir tas, ka bambuss ir 100% noārdāms materiāls.
  • KOKS – ražotāji īpašam nolūkam paredzētos mežos audzē kokmateriālus. Koks ir dabīgs materiāls un tā apstrādei ir nepieciešams mazāks izejvielu daudzums un enerģijas. Turklāt koksnes šķiedru atlikumus var pārstrādāt.
  • PLA – bioloģiski noārdāma plastmasa, kuru var kompostēt.
  • CPLA – bioloģiski noārdāma plastmasa, kas izgatavota no dažādiem augu produktiem.
  • RCPLA – bioloģiski noārdāma plastmasa, kas izgatavota no dažādiem pārstrādātiem augu produktiem.

PROMO Cash&Carry kontakti:


PROMO Cash&Carry kontakti